Цьогоріч Україна відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу в статусі країни-кандидата на членство в ЄС.
Вихованці Донецького обласного еколого-натуралістичного центру долучилися до відзначення Дня Європи. Гуртківці ознайомились з указом Президента України “Про День Європи”, переглядали відеоролик ТСН; на карті Європи визначили столиці різних європейських країн, оформлювали постер “Гідність починається з мене”, малювали тематичні малюнки.
Відзначати День Європи разом з Європою – це чудова нагода висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі за майбутнє нашої країни!
Віримо у Перемогу України!!!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)