17 листопада відзначається Міжнародний день студента. З цього приводу на засідання Регіонального осередку “Дитячий екологічний парламент” було запрошено випускників гуртків Донецького обласного еколого-натуралістичного центру (далі – ДОЕНЦ).
Студенти розповідали про обраний заклад освіти. Давали відповіді на питання гуртківцям. Студент ДДМА м. Краматорськ показав відеоролик про академію, у якій навчається. Усіх присутніх вразило, що кафедри академії розробляють оборонні проєкти, які значно допомагають ЗСУ.
Ще раз переконуємося наскільки разом – ми сила і що важлива робота на кожному фронті: дитина ти, чи студент, чи дорослий – головне об’єднатися та діяти задля Перемоги!
![](http://www.donoenc.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/316112734_557555123042976_1303576521240411616_n-1024x1024.jpg)