У січні відбулось чергове онлайн-заняття школи юних дослідників «Науковий пошук», присвячене Міжнародному дню заповідників та національних парків. До зустрічі долучились 20 здобувачів освіти Донеччини, найактивнішими були діти з Краматорської, Костянтинівської, Олександрівської, Удачненьської, Покровської громад. Під час заняття дізналися про структуру, значення та різноманітність природно-заповідного фонду України; зіграли в екологічні ігри «Заповідники України», «Флора та фауна природоохоронних установ», «Рослини та тварини Червоної книги».
Заняття Школи проводяться Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром кожен другий та четвертий четвер місяця. Такі зустрічі сприяють екологічній освіті молоді, формують у здобувачів освіти систему наукових знань, поглядів, переконань, які закладають основи відповідального та дієвого ставлення до навколишнього природного середовища.
![](http://www.donoenc.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/ima01-1-1024x724.jpg)