У межах проєкту “Пізнай Львівщину” 4 день у таборі для дітей Донеччини пройшов цікаво, пізнавально, змістовно. Учнівська молодь малювала кавою, робила орігамі, виготовляла поробку “Кухоль”, брала участь у розважальних, спортивних та пізнавальних заходах.
Відбулася екскурсія до мальвничого міста Жовква. Діти дізналися багато історичних фактів про його заснування, пограли в гру “Моє ідеальне місто”. Отримали незабутні враження, позитивні емоції.
На вечірніх посиденьках на відпочиваючих таборівців чекав літературний конкурс “Почути кожного!” https://www.youtube.com/watch?v=aYM3505s_QQ
Вдячні Департамент освіти і науки Львівської ОДА за надані можливості!
Разом до Перемоги!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)